James Coignard Fransk konst

434191

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Brume sur les champs, signerad, olja på duk, 74x100 cm

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (4 bud)

3092827
12 000
3092826
10 500
3085120
8 000
3083823

Slutpris SEK:
12 000
1 238 EUR, 1 478 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.