James Coignard Fransk konst

434190

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Landskap, signerad J Coignard, olja på duk, ca 60x120 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (4 bud)

3092414
7 000
3092413
6 000
3091403
5 000
3079180

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.