Max Papart Fransk konst

434189

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): "Bateleur",
signerad Max Papart, daterad atergo MCMLIX (1959), olja på duk, 81x65 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Max Papart Fransk konst

Budhistorik (35 bud)
3093948
31 000
3093962
30 000
3093948
29 000
3093960
28 000
3093948
27 000

Slutpris SEK:
31 000
2 992 EUR, 3 398 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.