Jordi Arkö

434044

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Rum 11

Jordi Arkö

Budhistorik (9 bud)
3046292
2 600
3045988
3043134
3041766
1 400
3041765
1 300

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.