Tulwar

433970

TULWAR, samt en värjklinga med förgyllt tulwarfäste, längd 86 respektive 91 cm

korrosionsskador,

Vapen/Medaljer

Tulwar

Budhistorik (18 bud)
3046542
3046555
3046542
3046551
3046542
950

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.