Einar Jolin oljemålning

433601

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1947, olja på duk, ca 46,5x55 cm

Rum 20

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3048900
21 000
3048909
20 000
3048900
19 500
3048617
19 000
3048446
18 500

Slutpris SEK:
21 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer