Einar Jolin oljemålning

433601

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1947, olja på duk, ca 46,5x55 cm

Rum 20

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3048900
21 000
3048909
20 000
3048900
19 500
3048617
19 000
3048446
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 052 EUR, 2 400 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.