Kruthorn och knivar

433367

KRUTHORN, 2 st, KNIVAR 1 par, nordafrika, 1900-tal

slitage, skador

Vapen/Medaljer

Kruthorn och knivar

Budhistorik (3 bud)

3042656
3040274
3030421

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.