Paradvärja

433247

VÄRJA, fransk, 1800-tal, förgyllt mässingsfäste dekorerat med korslagda nycklar inom en krans av eklöv, kavel av horn, konformad knapp med stående örn, längd 98 cm

Vapen/Medaljer

Paradvärja

Budhistorik (3 bud)

3032046
3032042
1 300
3031197

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.