Skrivbordsstol

432478

SKRIVBORDSSTOL, jugend, mahogny, sitthöjd ca 46 cm

Ytslitage, repor

Rum 8

Skrivbordsstol

Budhistorik (18 bud)
3062320
2 400
3062314
3062307
3062306
1 900
3062305
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.