Orientmatta Mashad semiantik 1920-30-tal

431723

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik 1920-30-tal, signerad NADERI, 565x350 cm

Mattor/Textilier

Budhistorik (14 bud)
3068095
20 000
3068094
17 500
3068091
17 000
3068090
16 500
3068089
16 000

Slutpris SEK:
20 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer