Orientmatta Mashad semiantik 1920-30-tal

431723

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik 1920-30-tal, signerad NADERI, 565x350 cm

Mattor/Textilier

Budhistorik (14 bud)
3068095
20 000
3068094
17 500
3068091
17 000
3068090
16 500
3068089
16 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.