Japanskt träsnitt

431591

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): diptyk, skådespelare, 1800-tal, 38x50cm, oramad

Marginalskador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Visas på begäran

Japanskt träsnitt
Budhistorik (9 bud)
3039603
750
3045905
700
3039603
650
3040319
600
3039603
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer