Japanskt träsnitt

431591

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): diptyk, skådespelare, 1800-tal, 38x50cm, oramad

Marginalskador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Visas på begäran

Japanskt träsnitt
Budhistorik (9 bud)
3039603
750
3045905
700
3039603
650
3040319
600
3039603
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.