Utagawa Kunisada träsnitt

431589

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): Diptyk, Samurajer, 1800-tal, 37x49cm, oramad

Smärre marginalskador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Visas på begäran

Utagawa Kunisada träsnitt
Budhistorik (17 bud)
3053019
1 600
3052282
3052996
1 400
3052282
1 300
3046276

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.