Slaglåspistol

430398

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Carl Gustafs Stads faktori, 1853, No 102, längd 46 cm

slitage stockskador

Vapen/Medaljer

Rum 1

Slaglåspistol

Budhistorik (11 bud)
3046590
3043281
2 800
3036894
2 600
3043279
2 600
3036894
2 400

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.