Slaglåspistol

430398

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Carl Gustafs Stads faktori, 1853, No 102, längd 46 cm

slitage stockskador

Vapen/Medaljer

Rum 1

Slaglåspistol

Budhistorik (11 bud)
3046590
3043281
2 800
3036894
2 600
3043279
2 600
3036894
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer