Hirschfängare

430392

HIRSCHFÄNGARE, 17/1800-tal, klinga med graverad dekor, mässingsfäste med kavelplattor av trä, längd 55,5 cm

lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 32

Hirschfängare

Budhistorik (6 bud)
3046979
1 300
3046963
3040269
3046961
3040269

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer