Hirschfängare

430392

HIRSCHFÄNGARE, 17/1800-tal, klinga med graverad dekor, mässingsfäste med kavelplattor av trä, längd 55,5 cm

lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 32

Hirschfängare

Budhistorik (6 bud)
3046979
1 300
3046963
3040269
3046961
3040269

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.