Hirschfängare

430387

HIRSCHFÄNGARE, 1700-tal, mässingsfäste, kavel av rockaskinn, längd 67,5 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Hirschfängare

Budhistorik (10 bud)
3046656
2 600
3046282
2 400
3046655
3046282
3041933
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.