Snapplåsgevär

426134

SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, 1800-tal, stock med bendekorationer, längd 157 cm

skador

Vapen/Medaljer

Rum 1

Snapplåsgevär

Budhistorik (11 bud)
3033241
1 600
3043411
1 600
3033241
1 400
3036829
1 300
3033241

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer