Snapplåsgevär

426134

SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, 1800-tal, stock med bendekorationer, längd 157 cm

skador

Vapen/Medaljer

Rum 1

Snapplåsgevär

Budhistorik (11 bud)
3033241
1 600
3043411
1 600
3033241
1 400
3036829
1 300
3033241

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.