Flintlåspistoler

424346

FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, helstockar med mässingsbeslag, längd 47 resp 50 cm

omfattande skador, piporna lösa

Vapen/Medaljer

Flintlåspistoler

Budhistorik (25 bud)
3042234
4 200
3042319
4 200
3042234
3 600
3041505
3 400
3042232
3 200

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer