Flintlåspistoler

424346

FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, helstockar med mässingsbeslag, längd 47 resp 50 cm

omfattande skador, piporna lösa

Vapen/Medaljer

Flintlåspistoler

Budhistorik (25 bud)
3042234
4 200
3042319
4 200
3042234
3 600
3041505
3 400
3042232
3 200

Slutpris SEK:
4 200
429 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.