Snapplåspistoler

423990

SNAPPLÅSPISTOLER, 1 par, Balkan, 1700-tal, dekorerade helstockar i vitmetall, längd 51 cm

Stockarna isär, skador

Vapen/Medaljer

Rum 1

Snapplåspistoler

Budhistorik (32 bud)
3033375
13 000
3045954
12 500
3033375
12 000
3045953
11 500
3033375
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.