Sabel

423273

SABEL, österrikisk, 1800-talets andra hälft, klinga med etsad dekor, genombrutet järnfäste, stålbalja, längd 98 cm

hack slitage

Vapen/Medaljer

Sabel

Budhistorik (16 bud)
3045734
3040679
3045732
3040679
950
3045731
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.