Persisk armskena

421641

ARMSKENA, persisk, 1800-tal, etsad dekor med spår av försilvring, längd 31 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Persisk armskena

Budhistorik (11 bud)
3040420
3045015
3040420
700
3038406
650
3038334
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.