Snapplåspistol

416652

SNAPPLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, oktagonalt kammarstycke, stålskuren hane, graverat lås, helstock med mässingsbeslag, längd 41 cm

stocklagningar

Vapen/Medaljer

Rum 1

Snapplåspistol

Budhistorik (23 bud)
3034995
5 000
3042427
5 000
3034995
4 800
3042426
4 600
3034995
4 200

Slutpris SEK:
5 000
511 EUR, 593 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.