Snapplåspistol

416652

SNAPPLÅSPISTOL, spansk, 1700-tal, oktagonalt kammarstycke, stålskuren hane, graverat lås, helstock med mässingsbeslag, längd 41 cm

stocklagningar

Vapen/Medaljer

Rum 1

Snapplåspistol

Budhistorik (23 bud)
3034995
5 000
3042427
5 000
3034995
4 800
3042426
4 600
3034995
4 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer