Värja för infanteriofficer

416617

VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, för infanteriofficer, klinga med etsad dekor, förgyllt mässingsfäste, svart skinnbalja med 2 mässingsbeslag, längd 99 cm

Vapen/Medaljer

Värja för infanteriofficer

Budhistorik (15 bud)
3047007
4 400
3047003
4 200
3047003
3 400
3046664
3 200
3043730

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.