Bernt Carlsson grafiska blad

436899

BERNT CARLSSON (samtida): Kompositioner, landskap mm, större antal, delvis signerade, grafiska blad, varierande mått

Skador

Bernt Carlsson grafiska blad

Budhistorik

2017-01-31 kl 21:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.