Bernt Carlsson oljemålning

436895

BERNT CARLSSON (samtida): Interiör med bord, olja på duk, ca 70x80 cm

Oramad, tryckskador, krackeleringar

Fack 12

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3040531
1 400
3042086
1 300
3040531
3039098
3039098
650

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.