Gustav Lundqvist oljemålning

436781

GUSTAV LUNDQVIST, (1827-1905) tillskriven, Boxern "Gissa" på dagbädd, olja på pappannå, signerad och daterad G Lundqvist 1901, 20x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Gustav Lundqvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3042570
3042567
1 900
3042566
1 800
3042558
1 700
3042557
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.