Plafond empirestil

436767

PLAFOND, 1900-talets andra hälft, empirestil, kupa i glas, dekor i mässing, diameter ca 32 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Plafond empirestil

Budhistorik (11 bud)
3040996
750
3040984
700
3037934
650
3038986
600
3037934
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.