Ljuskrona

436765

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme behängd med prismor i kristall, diameter ca 42 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (1 bud)

3027942
2017-01-24 23:08:01

2017-01-31 kl 21:30
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.