Sängbord fanerad i teak

436749

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, en låda i sargen, betsad teak, märkta Björkås möbelfabrik Nässjö, höjd 50, 46x33 cm

Bruksslitage

Rum 11

Sängbord fanerad i teak

Budhistorik (8 bud)
3028829
650
3030953
600
3028829
550
3030952
500
3028829
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.