Björn Hallström järnskulptur

436728

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Skulptur, signerad och daterad -64, järn, höjd ca 22 cm

Konst, Skulpturer

Björn Hallström järnskulptur

Budhistorik (13 bud)
3042436
900
3042435
850
3042425
3042421
750
3042413
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.