Charles Dixon M/S Asturias 1900-tal

436724

M/S ASTURIAS, efter CHARLES DIXON, poster, 1900-tal, ram märkt ROYAL MAIL STEAM PACKET CO, AB NORDISK RESEBUREAU, ca 70x99 cm

Fuktskador, fläckar

Nautica/Technica, Konst

Fack 43

Budhistorik (7 bud)
3029852
550
3036086
550
3029852
500
3034491
450
3029852

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.