Golvvas Carl Harry Stålhane

436718

GOLVVAS, glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, inpressad dekor, höjd 45 cm

Mynningskant med lagning, glasyren med repor, andra sortering

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Rum 19

Golvvas Carl Harry Stålhane

Budhistorik (15 bud)
3040393
3035530
950
3035244
900
3034346
850
3035242
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.