Matbord i teak

436714

TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, troligen, matbord, 1950-60-tal, teak, höjd ca 73, 105x105 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 16

Matbord i teak

Budhistorik (17 bud)
3035631
3 400
3035346
3 200
3035327
3035345
3035327
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.