Byrå jugend

436711

BYRÅ, omkring 1900, jugend, 5-lådig, lådfronter i valnötsfanér, höjd ca 116, 97x51 cm

Skador, slitage, nyckel saknas

Byrå jugend

Budhistorik (1 bud)

3037822
2017-01-29 19:15:36

2017-01-31 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.