Ryno Frieberg oljemålning

436704

RYNO FRIEBERG (född 1920): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Ryno 1954, olja på duk, 74x60 cm

Rum 9

Ryno Frieberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3032450
3032449
3032448
700
3027094

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.