Lage Lindell färgserigrafi

436703

LAGE LINDELL (1920-1980): "Efteråt", signerad och numrerad Lage Lindell 42/44, färgserigrafi, 1973, 78x106 cm

Fack 27

Lage Lindell färgserigrafi

Budhistorik (24 bud)
3040951
5 200
3042270
5 000
3040951
4 800
3042268
4 600
3040951
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.