Kandelaber 1800-tal

436697

KANDELABER, 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, i form av karyatid, höjd ca 36 cm

Lagning på en ljusarm

Metall, Brons

Kandelaber 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3042215
3041619
2 800
3034814
1 600
3032577
3027990

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.