Ljusstakar fransk empire

436696

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, brännförgylld brons, konisk stam, ljusmanschetter, med dekor av musikinstrument och vinrankor, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

Metall

Ljusstakar fransk empire

Budhistorik (8 bud)
3042185
5 000
3041616
4 800
3040725
2 800
3040720
3035335

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.