Stol 1800-tal

436691

STOL, barockstil, 1800-tal, svart bemålning med förgyllda detaljer, sitthöjd ca 47 cm

Rum 5

Stol 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3042141
3041854
750
3042137
750
3041854
700
3042131
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.