Stol senbarock

436690

STOL, 1+1 st, senbarock, vit bemålning, senare klädsel, originalklädsel enligt uppgift bevarad under den nya klädseln, sitthöjd ca 43 cm, en kopia gjord under 1800-talet medföljer

Orangrepp, senare beålning, omklädd, slitage, sprickor

Rum 6

Stol senbarock

Budhistorik (11 bud)
3042121
3042093
750
3042039
700
3042092
650
3042039
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.