Mårten Andersson färglitografi

436688

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Stilleben, signerad Mårten A, färglitografi, bildmått ca 21,5x19,5 cm

Gulnader

Fack 31

Budhistorik (7 bud)
3042006
650
3041013
600
3038431
550
3037615
500
3031340
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.