Glaskupor 1900

436686

GLASKUPOR, 1 par, 1900-talets början, med svartmålade träsocklar på fötter, innehållandes dekorationsblommor (plast) och porslinsvas, totalhöjd ca 50 cm

Socklar med slitage/skador

Diverse

Monter 9

Glaskupor 1900

Budhistorik (15 bud)
3042107
1 300
3040611
3040611
850
3042094
3040611
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.