Natascha Micheew gipshuvud

436684

NATASCHA MICHEEW EDELSTAM (född 1925); Flicka med rådjurshuvud, gips, signerad och daterad Natascha 1952, höjd ca 26 cm

Enstaka smärr nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 1

Natascha Micheew gipshuvud

Budhistorik (21 bud)
3042084
1 700
3038140
1 600
3038140
1 400
3037923
1 300
3035910

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.