Härbredörr Dalarna

436683

HÄRBREDÖRR, sannolikt 16/1700-tal, enl uppg Dalarna, med originalbeslag, dörrensmått ca 108x85 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
sannolikt 16/1700-tal

Diverse, Hem

Rum 4

Härbredörr Dalarna

Budhistorik (5 bud)
3037279
700
3026149
650
3026149
3027495
3026149

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.