Slagbord 1700/1800-tal

436682

SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, höjd ca 70, 88x160 cm

Spår av originalbemålning, slitage, repor, fläckar

Rum 5

Slagbord 1700/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3041870
3041898
2 800
3041870
2 600
3039418
2 400
3039677
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.