Charles Roka oljemålning

436681

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x64 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3042075
9 400
3038066
9 200
3042073
9 200
3038066
8 400
3042072
8 200

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.