Knappslagningsmaskin - tapetserare 1900

436672

KNAPPSLAGNINGSMASKIN (Tapetserare), 1900-talets första hälft, totalhöjd ca 45 cm, metall, delar medföljer

Senare delar

Nautica/Technica, Diverse

Budhistorik (9 bud)
3041919
3042041
3041919
3040731
950
3040731
900

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.