Lisa Rinnevou färglitografi

436661

LISA RINNEVUO (född 1972): figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, 68/250, färglitografi, 89x59 cm

Tavelvagn 32

Lisa Rinnevou färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3042014
3 400
3041967
3 200
3029218
3041958
2 800
3029218
2 600

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.