Uplight empirestil

436655

UPLIGHT, spiralvriden fot, tredelad fot, foten i empirestil, ca 181 cm

SlitageRenoverad och kompletterad, skärm och överdel från 1900-talets första hälft

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Uplight empirestil

Budhistorik (5 bud)
3039080
3037398
3039078
3037398
3032323

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.