Ljuskrona oscariansk

436653

LJUSKRONA, oscariansk, för sex lus, stomme i delvis mattförgylld mässing, olikslipade prismor, elektrifierad, två ljuspunkter, höjd 60, diameter 60 cm

Enstaka prismor kan saknas samt med enstaka med skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona oscariansk

Budhistorik (29 bud)
3042009
3042007
2 800
3041979
2 600
3042002
2 600
3041979
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.