Skrivbord gråmålat

436649

SKRIVBORD med låda i sargen, 1800-tal, gråmålat, ringformat beslag, höjd ca 77, 70x103 cm

Ytskador, torrsprickor, senare bemålning

Rum 12

Skrivbord gråmålat

Budhistorik (13 bud)
3040156
1 600
3041890
3040156
1 400
3041269
1 300
3040156
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.